lg_BLOG.jpg (1614 bytes)

BLOG 2017

18. 9.

Cesta
V této době duchovní svět bilancuje a připravuje nový program pro společnost i pro jednotlivce. Je mi 64 a půl roku, tak jsem požádal o méně náročný program a získal jsem ho. Beru ho jako odměnu a myslím si, že odměnou je. Hledám souvěrce pro svoji cestu a tak zde naznačím své plány. Musím počítat s tím, že do mnoha aktivit mne nasměruje rodina, která má očekávání, ale nemá velké požadavky, takže je stačím plnit.
Mám přátele a hlavně přítelkyně, každý vztah je jiný. Původně klientky, později následovnice v mé esoterické praxi a později rozšíření do životního stylu. Podle zájmu a potřeby se scházíme a v těchto konzultacích budeme pokračovat. Společně musíme hledat, jak si vydělat penízky k přežití. Také s tímto pomohu. Každý vztah je jiný, každá slečna je jiná a jinak zaměřená, vyžadují individuální přístup, musím tuto podmínku přijmout a těším se, že budu s nimi stárnout jen pomalu.
Těším se na pobyt v přírodě, na cestování, radovánky s vnoučaty a mám potřebu pomáhat lidem, tuto úchylku budu na rozdíl od jiných úchylek krotit, protože zájem o mé služby není. To je hlavní důvod, proč chci svoji zkušenost předat mladým.